Zapewnienie jakości w branży technicznej – innowacyjna praktyka i teoria | Politechnika Gdańska

Zapewnienie jakości w branży technicznej – innowacyjna praktyka i teoria

Zostań inżynierem jakości!

Dołącz do studiów podyplomowych, o których uruchomienie prosili specjaliści do spraw rekrutacji z branży technicznej w całej Polsce. Poznaj tajniki systemów zarządzania jakością, inspekcji, zarządzania reklamacjami i metod weryfikacji jakości. Nie trać czasu i pozyskaj wiedzę potrzebną w prawdziwym życiu! Nasz program nauczania powstał w oparciu o realne potrzeby, jakie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego zgłaszają w ramach Pomorskiego Klastra ICT Interizon oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czas trwania:2 semestry / 206 godzin

Data rozpoczęcia zajęć:październik 2022

Termin rekrutacji:Nabór otwarty

Koszt:6 500 zł