Zarządzanie projektami środowiskowymi i zrównoważonego rozwoju | Politechnika Gdańska

Zarządzanie projektami środowiskowymi i zrównoważonego rozwoju

Zarządzanie projektami dla zrównoważonej przyszłości. Szukasz kariery, która łączy Twoją pasję do ochrony środowiska z umiejętnościami zarządzania projektami? Oto unikalna oferta – Studia Zarządzanie Projektami ukierunkowane na aspekty środowiskowe oraz obszar zrównoważonego rozwoju! Nasi doświadczeni wykładowcy to specjaliści, którzy aktywnie uczestniczą w różnorodnych projektach ekologicznych i rozwojowych, otrzymasz od nich wiedzę i praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak wprowadzać zrównoważone praktyki w projektach. Nauczysz się też wykorzystywać nowoczesne narzędzia i technologie, które pomogą Ci w prowadzeniu projektów.

Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom Politechniki Gdańskiej, który potwierdzi Twoją specjalizację w zarządzaniu projektami związanymi z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem.

Czas trwania:2 semestry / 180 godzin

Data rozpoczęcia zajęć:październik 2023