VIII Dni Strefy na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

4 - 16 Listopad 2020

Kategoria: Inne

Typ: Targi pracy

Biuro Karier i PSSE zapraszają na VIII DNI STREFY online podczas których studenci i absolwenci będą mieli możliwość poznania firm działających w PSSE oraz skonfrontowania swoich wyobrażeń o pracy w danej branży.

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej  oraz  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w wydarzeniu online „VIII Dni Strefy na Politechniki Gdańskiej”.

Tegoroczne wydarzenie będzie realizowane w dniach od 4 do 16 listopada 2020 r. jako cykl spotkań podczas których czołowe firmy działające w PSSE przedstawią profil swojej działalności, oferty pracy, staży i praktyk, a uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapytać
o wymagania i oczekiwania pracodawców w stosunku do konkretnych stanowisk pracy oraz poznać specyfikę pracy w danej branży.

Harmonogram spotkań*:

*każde spotkanie zaplanowane jest w godzinach 12.00 – 13.30

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na Facebooku oraz na stronie internetowej Biura Karier PG.

Rejestracja do udziału w poszczególnych spotkaniach odbywa się tylko poprzez platformę Career Center.