Rzecznicy Talentów – webinarium | Politechnika Gdańska

18 February 2021 16:00 - 17:40

Kategoria: Edukacja

Typ: webinarium

Biuro Karier PG jako partner projektu zaprasza 18.02.2021 na trzecie spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów.

Biuro Karier PG jako partner projektu zaprasza 18 lutego o godzinie 16:00 na trzecie spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów.

„Wykorzystanie znaków towarowych i wzorów przemysłowych w strategii przedsiębiorstwa” to tytuł webinaru, który poprowadzi Urszula Nowak – rzecznik patentowy wraz z Anną Kupińską-Szczygielską – specjalistą ds. własności intelektualnej.

Program spotkania:

• Co to jest znak towarowy i jakie są rodzaje znaków?
  • Co to jest wzór przemysłowy?
  • Jakie funkcje pełni znak towarowy?
  • Co daje nam prawo wyłączne na znak towarowy/wzór przemysłowy?
  • Gdzie można chronić znaki towarowe i wzory przemysłowe i ile trwa ochrona?
  • Jaka jest różnica pomiędzy znakiem towarowym 3D a wzorem przemysłowym?
  • Jak wykorzystać znaki towarowe i wzory przemysłowe w strategii przedsiębiorstwa?
  • Podsumowanie
  • Czat z ekspertem
  • Test sprawdzający wiedzę dla chętnych

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest tylko rejestracja poprzez formularz.

Projekt organizowany jest przez Fundację JWP przy wsparciu Partnerów i Patronów projektu.

Patroni projektu: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Rzeczpospolita

Partnerzy projektu: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, Biuro Karier Politechniki Gdańskiej, Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Poznańska, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej – Career Services, Biuro Karier PW, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego, Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Morski w Gdyni, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego, Biuro Karier UŚ, Biuro Karier UWr