Szkolenie dot. grantów ERC w Programie Horyzont Europa | Politechnika Gdańska

17 February 2021 10:00 - 12:00

Kategoria: Nauka

Typ: webinarium

Szkolenie online dla pracowników PG. Prowadzący spotkanie: Renata Downar-Zapolska. Rejestracja e-mailowa na szkolenie: annwnuk@pg.edu.pl. Agenda spotkania i więcej informacji na stronie Działu Projektów PG.

Szkolenie dla pracowników Politechniki Gdańskiej pt. „Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”

W związku z ogłoszeniem przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC) dat planowanych konkursów w nowym programie ramowym UE HORYZONT EUROPA, Dział Projektów zaprasza na szkolenie pt. „Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”.

Szkolenie odbędzie się dn. 17.02.2020 r. (środa) w godz. 10.00–12.00.

Szkolenie poprowadzi Renata Downar-Zapolska z Działu Projektów. Wstęp wolny. Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: annwnuk@pg.edu.pl.