Obrony prac doktorskich na Wydziale Chemicznym | Politechnika Gdańska

19 November 2021 09:15 - 11:00

Kategoria: Nauka

Typ: Seminarium

Dn. 19.11.2021 r. o godz. 9.15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego PG (budynek nr 5) odbędzie się w trybie hybrydowym obrona pracy doktorskiej mgr inż. Ewy Jaszczak-Wilke.

Dn. 19.11.2021 r. o godz. 9.15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego PG (budynek nr 5) odbędzie się w trybie hybrydowym obrona pracy doktorskiej mgr inż. Ewy Jaszczak-Wilke pt: "Zastosowanie techniki chromatografii jonowej z amperometryczną detekcją pulsacyjną (IC-PAD) do śledzenia pobierania jonów cyjankowych przez organizm ludzki w zależności od nałogu tytoniowego i prowadzonej diety".

Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Żaneta Polkowska.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 15.11.2021.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia