Szkoła Startup × STUDENCI | Politechnika Gdańska

15 December 2021 15:30 - 17:15

Kategoria: Współpraca

Typ: Spotkanie

Zapraszamy Studentów PG na spotkanie ze Szkołą Startup – nowym projektem wspierającym rozwój przedsiębiorczości akademickiej. W programie inspirujące prezentacje 2 gości specjalnych. Obowiązuje rejestracja.

Zapraszamy Studentów Politechniki Gdańskiej na spotkanie ze Szkołą Startup - projektem wspierającym rozwój przedsiębiorczości akademickiej. Podczas spotkania dowiecie się w jaki sposób będziemy działać oraz jakiego rodzaju wsparcia możecie oczekiwać.

Chcemy również zachęcić do bezpośredniego zaangażowania się w organizację Szkoły Startup – liczymy na kreatywne osoby, które zechcą wnieść do Szkoły swoją energię i pomysły!

Będziecie mieli okazję wysłuchać prezentacji 2 gości specjalnych: inspirującej historii sukcesu absolwenta naszej Uczelni (Bartosz Baziński - SentiOne) oraz dawki praktycznej wiedzy o tym, czego oczekują od startupów profesjonalni inwestorzy (Paweł Bochniarz – MIT Enterprise Forum CEE).

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w Auditorium Novum na Politechnice Gdańskiej z zachowaniem środków bezpieczeństwa obowiązujących na Uczelni w związku z pandemią COVID-19 (wytyczne Uczelni).

Osobom zarejestrowanym, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu osobiście udostępnimy link do transmisji na platformie MS Teams, bezpośrednio przed spotkaniem.

Zapraszamy do rejestracji.