Webinar Rethinking Economics Gdańsk, 16 grudnia | Politechnika Gdańska

16 December 2021 18:00 - 19:30

Kategoria: Edukacja

Typ: webinarium

Dnia 16 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rethinking Economics Gdańsk pt.: "Gwarancja zatrudnienia - powrót do PRL czy szansa na rozwój?".

Gościem specjalnym wydarzenia bedzie dr Iwo Augustyński z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Rethinking Economics Gdańsk to cykl spotkań o ekonomii prowadzonych przez wykładowców Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdanskiej. Rozmawiamy o tematach makroekonomicznych w tym o inflacji, bezrobociu, długu publicznym, pieniądzu, nierówności dochodowej, polityce pieniężnej i polityce fiskalnej.

Wydarzenia wspiera Fundacja im. Edwarda Lipińskiego działająca na rzecz promocji pluralizmu w naukach ekonomicznych.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy dyskusyjnej Rethinking Economics Gdańsk na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/2044537532346589