Międzynarodowa Konferencja Naukowa Qualitas | Politechnika Gdańska

2 - 3 Czerwiec 2022

Kategoria: Nauka

Typ: Konferencja

Wydział Zarządzani i Ekonomii serdecznie zaprasza na XIIII Międzynarodową Konferencję Naukową Qualitas.

Coroczna konferencja zrzesza grono lokalnych oraz zagranicznych naukowców, praktyków i studentów w celu szerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz poglądów w zakresie nowoczesnego podejścia do technologii i szeroko pojętego doskonalenia w ramach działania przedsiębiorstw. Tytuł tegorocznej edycji to: "Nowoczesne technologie, nowoczesne doskonalenie".

Wydarzenie odbędzie się w dniach:

- 2.06.2022 od godziny 10.30 w sali 107 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej - konferencja w języku polskim

- 3.06.2022 w formie zdalnej na platformie MS Teams - konferencja w języku angielskim.

Organizatorami wydarzenia są: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Naukowe Koło Jakości i Produktywności i Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE. Udział bez publikacji jest bezpłatny.

Rejestracja uczestników odbywa się mailowo: nkjip@zie.pg.gda.pl. W celu zgłoszenia się w tytule wystarczy podać “XIII Qualitas” a w treści podać swoje imię i nazwisko.