Titanium _nowy konkurs: 9.05–10.06.2024 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-16

Titanium _nowy konkurs: 9.05–10.06.2024

Titanium 24

Program Titanium Supporting International Patent Applications umożliwia dofinansowanie działań zmierzających do uzyskania lub rozszerzenia międzynarodowej ochrony prawnej wynalazku.

Warunki przystąpienia do programu:

wniosek o dofinansowanie może złożyć pracownik, doktorant lub student PG;

dofinansowanie może być przyznane wyłącznie na działania dotyczące wynalazków, do których Uczelni będą przysługiwać – w całości lub w części – prawa majątkowe, a Uczelnia nie podlega ograniczeniom co do komercyjnego wykorzystania wynalazku;

dofinansowanie działań wynosi 18 tys. zł brutto, a maksymalny okres realizacji projektu wynosi 12 miesięcy.

Nabór wniosków trwa w dn. 9.05–10.06.2024 r.;

wniosek należy złożyć w formie elektronicznej przez system MojaPG w Module Granty;

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Uczelni Badawczej – Titanium Supporting International Patent Applications.