Covid-19. Zasady bezpieczeństwa na kampusie PG. Praca zdalna przedłużona do 30 kwietnia | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-03-23

Covid-19. Zasady bezpieczeństwa na kampusie PG. Praca zdalna przedłużona do 30 kwietnia

Na zdjęciu młoda kobieta zakładająca maseczkę
W związku z pogorszeniem sytuacji epidemicznej w kraju – wzrostem liczby zakażeń i zgonów, prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa: noszenie maseczek, zachowanie min. 1,5 m dystansu od innych osób i dezynfekcję rąk podczas przebywania na kampusie, a także pozostanie w domu, gdy ma się objawy wskazujące na zachorowanie na Covid-19. Do 30 kwietnia ograniczona została praca stacjonarna na rzecz pracy zdalnej pracowników administracyjnych uczelni.

Przypominamy, że w budynkach na terenie kampusu zlokalizowane są punkty do dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury, a także dystrybutory płynu do dezynfekcji.

Informacje i instrukcje dotyczące zasad postępowania w związku z Covid-19 znajdują się na stronie pg.edu.pl/koronawirus:

W związku z obecną sytuacją epidemiczną do 30 kwietnia 2021 r. ograniczona zostaje praca stacjonarna na rzecz pracy zdalnej administracji uczelni pod warunkiem zachowania ciągłości funkcjonowania jednostek.

Jednocześnie informujemy, że trwają szczepienia przeciwko Coivid-19 wśród nauczycieli akademickich.

Aktualne informacje o szczepieniach dostępne są na oficjalnej stronie „Szczepimy się”.

Ogólne informacje i zalecenia związane z postępowaniem w związku z Covid-19, a także listę aktualnych zaleceń i ograniczeń obowiązujących w kraju można znaleźć na oficjalnej stronie rządowej. Osoby, które źle się czują i podejrzewają zakażenie koronawirusem, mogą zapisać się na test online. Formularz kwalifikacyjny do testu dostępny jest na oficjalnej stronie gov.pl/dom.

2701 wyświetleń