Przedszkolaki razem ze studentami Koła Naukowego Politechniki Gdańskiej eksplorowały kosmos! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-29

teleskop
Fot. mat MegaMocni PG

Zajęcia z Astrofizycznym Kołem Naukowym Politechniki Gdańskiej w Przedszkolu.

Wydarzenie miało miejsce w Przedszkolu MegaMocni PG, gdzie Przedszkolaki wraz ze studentami Koła Naukowego Politechniki Gdańskiej miały okazję odkrywać poznać fascynujący świat kosmosu.

Dzięki specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej, uczestnicy wydarzenia mogli przenieść się w podróż po planetach i gwiazdach, odkrywając ich niezwykłe tajemnice. Podczas spotkania młodzi odkrywcy z zapartym tchem słuchali opowieści o planetach, ich charakterystyce oraz ciekawych zjawiskach zachodzących na ich powierzchni. Dodatkowo pod okiem studentów, przedszkolaki uczyły się obsługi teleskopu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować studentom z Astrofizycznego Koła Naukowego Politechniki Gdańskiej za ich inicjatywę, pasję i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy o kosmosie młodszym pokoleniom

Do zobaczenia na kolejnych kosmicznych wyprawach!