Poczta międzyuczelniana FarU | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-27

Poczta międzyuczelniana FarU

Osoba wrzucająca kopertę do skrytki
fot. Paweł Sudara/GUMed

Dążąc do usprawnienia obiegu dokumentów między GUMed, PG i UG, z początkiem listopada br. Związek Uczelni Fahrenheita uruchamia pocztę międzyuczelnianą.

W comiesięcznych cyklach każda z uczelni członkowskich w godzinach porannych będzie dostarczała i odbierała dokumenty. Jako pierwszy zadania podejmie się Uniwersytet Gdański, następnie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Gdańska.

Poczta FarU oficjalnie rozpocznie swoją działalność 2 listopada 2021 r. Jej inicjatorką jest prof. Ewa Łojkowska, kierownik Zakładu Ochrony i Biotechnologii Roślin Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed. Po udanym pilotażu dystrybucji korespondencji planowane jest  rozszerzenie zakresu dostarczanych przesyłek.

W celu skorzystania z poczty międzyuczelnianej pracownicy powinni dostarczyć dokumenty do Kancelarii Głównej (Audytorium Novum, pokój nr 18) w godzinach pracy 7:00-11.30 oraz 12:00-15.00. Dokumenty dostarczone do kancelarii danego dnia, zostaną przekazane do doręczenia dnia następnego.