Data Science Club

Studenckie Koło Naukowe
przy WZiE oraz WETI

Politechniki Gdańskiej

Witamy! 

Odwiedzasz naszą stronę - to znaczy, że prawdopodobnie i Ciebie interesują metody ilościowe - statystyka, uczenie maszynowe, analiza danych - czyli szeroko rozumiane data science... Jeśli chcesz współorganizować z nami warsztaty, brać udział w projektach i konkursach - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

OBECNE WARSZTATY, KTÓRE ORGANIZUJEMY ->>> TUTAJ

Nasze Koło zrzesza najbardziej aktywnych studentów, chcących pogłębić wiedzę z ogólnie rozumianej dziedzin Data Science. Oprócz milionów bieżących działań, cieszymy się również wsparciem pracowników naukowych Katedry Statystyki i Ekonometrii oraz specjalistów DS z firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę.


Możesz nas znaleźć również na Facebooku i Twitterze i śledzić nasze wydarzenia. Uczestnicz w tych, które Cię interesują, wykaż się swoją więdzą, a także pomóż nam zorganizować kolejne akcje. Na Youtube natomiast transmitujemy i zapisujemy nasze kolejne wydarzenia. Napisz do nas i zacznij działać nawet dzisiaj! Dołączymy Ciebie do naszych kanałów Discord gdzie wymieniamy się informacjami organizacyjnymi oraz podejmujemy decyzję o przyszłości naszej organizacji. Możesz również dołączyć do naszej grupy na DataCamp - gdzie będziesz zdobywać bez opłat doświadczenie z zakresu data science, przechodzić kursy kończące się certyfikatami, brać udział w dyskusjach nad różnego rodzaju zadaniami analitycznymi. Możesz subskrybować nasz kalendarz wydarzeń klikając w ten link.