Dział Radców Prawnych | Politechnika Gdańska

Treść strony

Dział Radców Prawnych

Wszelkie sprawy do Działu Radców Prawnych Politechniki Gdańskiej należy kierować na adres e-mail: bprawne@pg.edu.pl

 

Koordynator działu

radca prawny Wojciech Łabiak 
Gmach B, pok. 111
tel. +48 58 347 19 03
wojciech.labiak@pg.edu.pl 
dyżur na Politechnice Gdańskiej: pn., czw., pt.

Zespół

radca prawny Jolanta Chwieduk
Budynek Chemii C, hala nr 3, pok. 7
tel. +48 58 347 21 58
jolanta.chwieduk@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: wt., czw.

radca prawny Monika Forkiewicz
Gmach B, pok. 102
tel. +48 58 348 62 31
monika.forkiewicz@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: pn., wt., czw.

radca prawny Dorota Frąckowiak-Bednarz
Budynek Chemii C, hala nr 3, pok. 7
tel. +48 58 347 11 83
dorota.bednarz@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: wt., śr., pt.

radca prawny Joanna Galuba-Szkutnik
Gmach B, pok. 207
tel. +48 58 348 63 81
joanna.galuba-szkutnik@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: wt., śr., pt.

radca prawny Joanna Kusa
Gmach B, pok. 111
tel. +48 58 348 62 32
joanna.kusa@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: wt., śr., pt.

radca prawny  Łukasz Nadolski
Gmach B, pok. 206
tel. +48 58 348 62 71
lukasz.nadolski@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: śr., czw., pt.

radca prawny Joanna Ratasiewicz
Budynek Chemii C, hala nr 3, pok. 7
tel. +48 58 348 62 38
joanna.ratasiewicz@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: pon., wt., śr., czw.

radca prawny Natalia Szalenga
Gmach B, pok. 111
tel. +48 58 348 62 55
natalia.szalenga@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: pon., śr., czw.

radca prawny Monika Woroniecka
Budynek Chemii C, hala nr 3, pok. 7
tel. +48 58 348 27 11
monika.woroniecka@pg.edu.pl
dyżur na Politechnice Gdańskiej: pon., śr., pt.

mgr Magdalena Marciniak 
specjalista 
Gmach B, pok. 111
tel. +48 58 347 18 56
magdalena.marciniak@pg.edu.pl
bprawne@pg.edu.pl