Aplikacja mPG | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aplikacja mPG

Poznaj mPG − Aplikację mobilną Politechniki Gdańskiej

Android
(od wersji 4.4)

kod QR do sklepu Google Play pobierz z Google play

iOS
(od wersji 12.0)

kod QR do App Store pobierz w App Store

 

Podgląd aplikacji mPG

Sprawdź swoje oceny i plan zajęć, z łatwością odnajdź się na kampusie oraz szybko znajdź najpotrzebniejsze informacje związane z Politechniką Gdańską!

Oceny i plan zajęć z Moja PG!1

Czy zdałeś przedmiot, z którego pisałeś egzamin? W jakiej sali odbywa się wtorkowy wykład? Połącz aplikację ze swoim kontem w systemie Moja PG, aby móc w każdej chwili sprawdzić swoje oceny i plan zajęć.

Już nie musisz logować się do Moja PG na komputerze - wyniki z przedmiotów masz zawsze pod ręką!
Wolisz korzystać z kalendarza w telefonie? Przenieś do niego informacje o zajęciach - koniec z ręcznym przepisywaniem terminów!

Kontakt do pracowników i kadry2

Jesteś studentem i szukasz adresu e-mail do swojego wykładowcy? Jesteś pracownikiem i potrzebujesz numeru telefonu do wybranej osoby?

Odpowiedzią na te problemy jest podręczna książka adresowa, do której możesz zajrzeć w każdej chwili - poprzez aplikację mPG. Wyszukaj wg. nazwiska lub jednostki, w której poszukiwana osoba pracuje. Napisz e-mail lub zadzwoń bez przepisywania danych - wystarczy jeden ruch!

Wiadomości z dziekanatu3

Nie ominie Ciebie żadna pilna wiadomość. Wiadomości, które znajdziesz w systemie MojaPG są już dostępne w wygodnej aplikacji na Twojego smartfona!

Pełna mapa Kampusu4

Ustal swoją lokalizację na terenie Kampusu oraz odnajdź poszukiwany przez Ciebie budynek, a nawet zajrzyj do jego wnętrza. Z aplikacją mobilną mPG drogę do sali wykładowej znajdziesz jako pierwszy!

Moduł 'Prowadź do' pomoże Ci w kilku krokach dojść do celu, a 'Kampus' pozwoli Ci na swobodne przeglądanie mapy.

ikona aktualności w formie budzika

Aktualności

Bądź na bieżąco z życiem uczelni!

ikona tablicy

Oferta Dydaktyczna

Szybki skrót do oferty dydaktycznej PG.

ikona koła ratunkowego

Samodzielnik

Pobierz Samodzielnik Pierwszaka w formie PDF!

ikona chatu

... i więcej!

Aplikacja mPG jest stale rozwijana!

O projekcie

mPG to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android i iOS (Apple), która została wytworzona w ramach projektu eUczelnia – opracowanie i wdrożenie na PG platformy udostępniającej eUsługi dla społeczeństwa informacyjnego województwa pomorskiego.

Aplikacja mobilna oferuje dostęp do podstawowych i spersonalizowanych informacji o Uczelni, m.in. aktualności, listę pracowników, ofertę dydaktyczną, samodzielnik pierwszaka, a także Twój plan zajęć i oceny z przedmiotów. Ponadto, aplikacja w module "Kampus" pomoże Tobie odnaleźć się na terenie kampusu – również wewnątrz budynków, a także zaproponuje ścieżkę pomiędzy budynkami i pomieszczeniami w module "Prowadź do".

1. Dostępność funkcji zależna od platformy. Funkcjonalność wymaga połączenia konta z systemem Moja PG i zależna jest od uzupełnionych w Moja PG danych.
2. Po wcześniejszej synchronizacji danych lista pracowników działa również w trybie off-line.
3. Funkcjonalność wymaga połączenia konta z systemem MojaPG i zależna jest od uzupełnionych w systemie danych.
4. W celu wyświetlenia mapy wymagane jest połączenie z internetem. Działanie usług lokalizacyjnych zależy od platformy.