Innowacje w nauczaniu języków obcych – międzynarodowa konferencja na PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-16

Innowacje w nauczaniu języków obcych – międzynarodowa konferencja na PG

grafika konferencji, widok na nabrzeże Gdańska z Żurawiem
33. edycja IATEFL Poland International Conference – jednej z największych konferencji dydaktycznych dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego w Polsce – odbędzie się w dniach 20-22 września na Politechnice Gdańskiej. Gospodarzem wydarzenia, w którym uczestniczyć będą m.in. międzynarodowi eksperci z zakresu metodyki nauczania, jest Centrum Języków Obcych PG.

Międzynarodowa konferencja IATEFL Poland należy do największych wydarzeń tego typu w kraju – biorą w niej udział setki uczestników poszukujących innowacyjnych rozwiązań metodycznych w nauczaniu języków obcych. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland, a gospodarzem tegorocznej edycji jest Centrum Języków Obcych PG.

IATEFL Poland to przede wszystkim:

• doskonalenie zawodowe i językowe dla nauczycieli języków obcych
  • praktyczne warsztaty i inspirujące wykłady prowadzone przez światowe autorytety  różnych specjalności
  • „lekcje  na żywo” prowadzone przez metodyków, autorów podręczników i świetnych praktyków
  • gotowe pomysły i narzędzia do wykorzystania w klasie
  • doskonalenie znajomości języka - Advanced Lessons for Teachers
  • możliwość zapoznania się z szeroką ofertą wydawnictw i firm.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest “Advancing Language Teaching: Moving Forward in ELT”. Wykłady plenarne wygłoszą międzynarodowi eksperci z zakresu metodyki nauczania języków obcych, a w ciągu trzech dni przeprowadzonych zostanie szereg wykładów, prezentacji, szkoleń, laboratoriów oraz wydarzeń towarzyszących.

Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG [nr 42 na mapie kampusu].

Patronat nad wydarzeniem objął prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej.

Program Więcej informacji o konferencji