Nagroda Miasta Gdańska dla młodych naukowców im. Jana Uphagena (do 8.11)
Nagroda przyznawana jest studentom i absolwentom gdańskich uczelni wyższych w wieku do 30 lat za wybitne osiągnięcia naukowe w dwóch kategoriach:
- nauk humanistycznych,
- nauk społecznych oraz nauk ścisłych i przyrodniczych.
Wnioskodawca może zgłosić co najwyżej dwie kandydatury do Nagrody.
Wniosek powinien zawierać: