Politechnika Poznańska zaprasza na na 57. Międzyuczelnianą Konferencję Metrologów (MKM 2025)
Międzyuczelniana Konferencja Metrologów jest cyklicznie organizowana przez środowisko naukowe polskich uczelni i kontynuuje wieloletnią tradycję (od 1966 roku) propagowania wiedzy z wielu dziedzin nauki i obszarów techniki. Jest miejscem spotkań pracowników środowisk naukowych zajmujących się szeroko rozumianą metrologią i sensoryką, a zwłaszcza młodych naukowców (w tym doktorantów), a także ambitnych studentów, dla których jednodniowy udział w konferencji jest bezpłatny.
