III Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej
Stowarzyszenie Absolwentów oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej serdecznie zapraszają wszystkich studentów, absolwentów oraz pracowników Politechniku Gdańskiej na III Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora PG.