Darczyńcy | Politechnika Gdańska

Treść strony

Darczyńcy

Szanowni Państwo,

Politechnika Wielu Pokoleń jest z całą pewnością inicjatywą unikatową w skali kraju. 

Jeśli Państwu również podoba się idea uniwersytetu wielopokoleniowego i są Państwo gotowi na zaoferowanie swojego wsparcia, prosimy o kontakt z nami lub dokonanie wpłaty na wyodrębniony rachunek bankowy Politechniki Wielu Pokoleń, który należy do Politechniki Gdańskiej: 56 1090 1098 0000 0001 5577 3098.

Każda forma pomocy jest dla nas bardzo cenna.

Kwota darowizny dokonana przelewem może być odliczona od podstawy opodatkowania.

Oprócz satysfakcji i korzyści podatkowych możemy Państwu zaproponować również możliwość promocji swojej marki firmowej lub osobistej poprzez ekspozycję logotypu lub nazwiska na stronie internetowej PG. Oferujemy także możliwość rozstawienia  dostarczonych przez Państwa roll-upów, banerów i innych form promocji podczas spotkań, wykładów i innych zajęć oraz na różnych wydarzeniach organizowanych przez Politechnikę Otwartą głównie na terenie kampusu PG, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci także na zaproponowane przez Państwa inne sposoby promocji.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc. Jeżeli zechcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje nt. działalności PWP lub ewentualnej współpracy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – pozostajemy do Państwa dyspozycji.