Wyświetlanym spisem studiów podyplomowych zarządza Dział Kształcenia.
Sprawy dotyczące aktualizacji informacji, dodania albo usunięcia studiów ze spisu należy kierować do wspomnianego działu.

Oferta studiów podyplomowych

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

ProfileStudia podyplomowe "Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych" są pierwszymi w Polsce, które umożliwiają kompleksowe zapoznanie słuchaczy z procesem produkcji urządzeń elektronicznych w praktyce, zgodnie z najnowszymi technologiami stosowanymi na rynku. Celem studiów jest przygotowanie do pracy na stanowisku inżyniera (technologa) procesu w firmach produkcyjnych z branży elektronicznej, które zajmują się montażem podzespołów elektronicznych (PCBA). Zajęcia skierowane są do absolwentów studiów technicznych pierwszego i drugiego stopnia oraz do wszystkich osób z wykształceniem wyższym, które pracują lub chciałby pracować w sektorze produkcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej produkcji urządzeń elektronicznych i mechatronicznych. Adresatami studiów są zarówno obecni pracownicy branży, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje, jak i osoby, które zamierzają aplikować do pracy w działach inżynieryjnych firm produkujących elektronikę. Studia stanowią również doskonałe uzupełnienie wiedzy pracowników zapewniających jakość produktów elektronicznych. Potencjalnymi słuchaczami studiów są absolwenci pierwszego stopnia studiów na szeroko rozumianych kierunkach technicznych. Program studiów powstał w oparciu o realne potrzeby, jakie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego zgłaszają w ramach Pomorskiego Klastra ICT "Interizon" oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ich uruchomienie jest odpowiedzią na potrzeby rekrutacyjne przedsiębiorstw produkcyjnych z branży elektronicznej w regionie i w całej Polsce. Program studiów został opracowany we współpracy z wiodącymi producentami elektroniki na Pomorzu: Assel, Flextronics International Poland, Jabil Circuit Poland, Radmor oraz LACROIX Electronics, a także Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia działającą przy Klastrze "Interizon" na rzecz zapewnienia kapitału ludzkiego dla branży ICT.
Period

2 semestry

Start date

październik 2021 r.

Hours

182

Costs

Całkowity koszt studiów to 7500 zł (3750 zł za semestr; istnieje możliwość rozłożenia opłaty na 2 raty).

Information

Sekretariat:
Agnieszka Tracz-Sagajdakow
Politechnika Gdańska
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Elektroniki, budynek A (mapa kampusu, budynek nr 41), pokój 447
e-mail: studia_ipue@eti.pg.gda.pl
tel: 58 347-14-84
Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Manager

dr inż. Arkadiusz Szewczyk
Budynek A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, pokój 446
e-mail:szewczyk@eti.pg.edu.pl
tel. 58 347-21-40

More

Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdują się na stronie internetowej: https://eti.pg.edu.pl/kmoe/dydaktyka-kmoe/studia-podyplomowe/