#projekty-szkolenia | Politechnika Gdańska

Treść strony

Wszystkie szkolenia 

Szkolenie pn. „Zarządzanie zespołem projektowym”

aaa

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza pracowników Politechniki Gdańskiej na jednodniowe szkolenie pn. " Zarządzanie zespołem projektowym" organizowane w dwóch terminach: 12.06.2023 r. i 30.06.2023 r. w godzinach 9.00-14.00, stacjonarnie na PG. 

Spotkanie poprowadzi Pani Dorota Pec z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Warsztaty pn. "Zarządzanie doświadczeniami w projektach"

aaa

Centrum Zarządzania Projektami PG zaprasza pracowników Politechniki Gdańskiej na jednodniowe warsztaty pn. "Zarządzanie doświadczeniami w projektach" organizowane w dniu 29.06.2023 r. w godzinach 9.00 -14.00, stacjonarnie na PG.    

Spotkanie poprowadzi Pani Dorota Pec z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Granty European Research Council (ERC) - bezpłatne warsztaty mentoringowe przygotowujące do aplikowania

erc

Trwa nabór zgłoszeń na bezpłatne warsztaty mentoringowe ERC organizowane przez Wiedeński Instytut Nauk o Człowieku we współpracy z Polską Akademią Nauk. Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli nauk humanistycznych i społecznych, planujących aplikowanie o granty ERC Starting oraz Consolidator.

Szkolenie pn. „Od pomysłu do projektu – poznaj granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych” w dniu 21 kwietnia 2023 r.

hpk

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza na szkolenie pn. „Od pomysłu do projektu – poznaj granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych” organizowane w dniu 21 kwietnia 2023 r. (piątek) w godz. 10.00 - 12.00 stacjonarnie na PG, w Sali 418 w Gmachu B.

Szkolenie adresowane jest do:

Subskrybuj #projekty-szkolenia