#UczelniaPrzyjaznaRodzicom | Politechnika Gdańska

Treść strony

Używane do wyświetlania newsów na stronie https://pg.edu.pl/biuro-kanclerza/uczelnia-przyjazna-rodzicom/aktualnosci

Pierwszy ogólnodostępny pokój rodzinny na PG czeka już na dzieci i rodziców

Pokój rodzinny
Rozwijając inicjatywy ułatwiające rodzicom pracującym lub studiującym na uczelni łączenie ich obowiązków naukowych z rodzinnymi, Politechnika Gdańska stworzyła przestrzeń przyjazną rodzicom i dzieciom, z której można korzystać w razie potrzeby.

W pokoju rodzinnym można nie tylko przewinąć czy nakarmić niemowlę, ale też pobawić się ze starszym maluchem, czy po prostu odpocząć. 

Pierwszy etap zapisów do Przedszkola MegaMocni PG do 19 marca

grafika - rekrutacja do przedszkola
Do 19 marca trwa pierwszy etap rekrutacji – dla dzieci pracowników – do nowego przedszkola Politechniki Gdańskiej MegaMocni PG. Placówka przeznaczona dla 100 dzieci rozpocznie działalność 1 września.

Rekrutacja do Przedszkola MegaMocni PG została podzielona na trzy etapy, a podstawą przyjęcia dziecka jest wypełnienie przez rodzica Formularza Rekrutacyjnego oraz zawarcie umowy o świadczeniu usługi edukacyjnej z operatorem przedszkola. Do placówki można zapisywać dzieci i wnuki pracowników oraz dzieci doktorantów i studentów Politechniki Gdańskiej.

Przedszkole Politechniki Gdańskiej już od września 2023 r. Trwa rekrutacja!

Przedszkole
Przedszkole MegaMocni PG powstało z myślą o pracownikach, doktorantach i studentach Politechniki Gdańskiej. Docelowo będzie tam mogła bawić się i rozwijać setka przedszkolaków.

W placówce znajdą się 4 oddziały, do 25 dzieci, których indywidualny rozwój będzie wspierała wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz cały personel przedszkola. Swoją działalność placówka rozpocznie 1 września 2023 r. na parterze budynku Domu Studenckiego nr 13, przy ul. Do Studzienki 34.

Subskrybuj #UczelniaPrzyjaznaRodzicom