Przedsiębiorczość akademicka | Politechnika Gdańska

Treść strony

Przedsiębiorczość akademicka

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chcemy żebyś na Politechnice Gdańskiej mógł/a rozwijać swoje marzenia i pasje: zarówno naukowe, jak i autorskie projekty.

Centrum Transferu Technologii jest jednostką Politechniki Gdańskiej, która odpowiada za zarządzanie wynikami prac badawczych prowadzonych w Uczelni, współpracę z otoczeniem gospodarczym oraz wspieranie i promocję przedsiębiorczości akademickiej.

GTS2

Realizujemy projekt Gdańsk Tech Startup School (GTS2), który pomaga studentom tworzyć startupy na bazie własnych pomysłów. Absolwenci programów GTS2 prezentują swoje projekty podczas ogólnodostępnego wydarzenia Demo Day, które odbywa się 2 razy do roku na Politechnice Gdańskiej.

Idź do strony Gdańsk Tech Startup School

Warto śledzić naszą stronę na bieżąco, w tym miejscu będą się pojawiać informacje o zarówno o naszych cyklicznych programach szkoleniowych, jak i warsztatach, szkoleniach czy webinariach, które dla Was szykujemy w ciągu roku akademickiego.  

Media społecznościowe

Facebook           LinkedIn

Laboratoria Protolab

Na naszej uczelni działają tzw. Protolaby, czyli laboratoria prowadzone przez spółkę celową Politechniki Gdańskiej – Excento sp. z o.o, posiadające infrastrukturę techniczną umożliwiającą opracowanie i wykonanie dowolnego prototypu. Są to całodobowe, nowoczesne pracownie wyposażone w urządzenia do testowania rozwiązań z branży technologii informacyjno-komunikacyjnych ICT.

Sprawdź co oferują Protolaby