VI edycja Budżetu Obywatelskiego PG – zgłaszanie projektów | Politechnika Gdańska

VI edycja Budżetu Obywatelskiego PG – zgłaszanie projektów

22 Październik - 5 Listopad 2021

Kategoria: Współpraca

Typ: Budżet obywatelski

Propozycje projektów w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego można zgłaszać do 5.11.2021 do godz. 12.00.

Strefa wypoczynku, elektrownia fotowoltaiczna, pokój do d-learningu, ogród zimowy/kawiarenka – to projekty pracownicze i studenckie, które są właśnie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego Politechniki Gdańskiej 2021.

W ramach VI edycji BO PG pracownicy, doktoranci i studenci do 5.11.2021 r. mogą zgłaszać propozycje swoich projektów. Na ich realizację przeznaczono łącznie pół miliona złotych, z czego 350 tys. zł będzie stanowić budżet na realizację projektów pracowniczych, a 150 tys. zł – na projekty studenckie.

Głosowanie odbędzie się w dn. 26.11–3.12.2021; lista zwycięskich projektów zostanie opublikowana 23.12.2021 r. po godz. 12.00. Projekty, które zyskają największe poparcie w głosowaniu zostaną wpisane do budżetu Politechniki Gdańskiej z terminem realizacji do końca 2022 r.

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i regulamin, znajdują się na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego PG.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia