[Kandydaci] Publikacja list potencjalnych promotorów - rekrutacja na r.a. 24/25 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-06

[Kandydaci] Publikacja list potencjalnych promotorów - rekrutacja na r.a. 24/25

zdjęcie
Chcielibyśmy poinformować, że na stronach opisujących nabór na poszczególne dyscypliny opublikowane zostały listy potencjalnych promotorów dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2024/2025 dla poniższych dyscyplin:

Uwaga!

Nawiązanie kontaktu z pracownikiem PG/instytutu, którego nazwisko figuruje na opublikowanej liście promotorów w celu uzyskania od niego zgody na sprawowanie nad kandydatem opieki promotorskiej (podpisanej deklaracji potencjalnego promotora) jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji i powinno nastąpić jak najszybciej – najlepiej w marcu lub na początku kwietnia.

Zainicjowanie kontaktu z odpowiednim wyprzedzeniem jest ważne, ponieważ potencjalny promotor zobowiązany jest przeprowadzić rozmowę z kandydatem i zapewnić miejsce do prowadzenia pracy naukowej, środki finansowe niezbędne do pokrycia kosztów materiałów i uczestnictwa w konferencjach naukowych oraz w przypadku konieczności prowadzenia prac eksperymentalnych dostęp do niezbędnej aparatury badawczej

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w zakładce > Kandydaci.