Szlachetna Paczka PG 2023 - podziękowania i relacja | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-12-18

Szlachetna Paczka PG 2023 - podziękowania i relacja

SzP2023-dziękujemy

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy i darów w ramach akcji Szlachetna Paczka na PG 2023.
Zapraszamy do obejrzenia relacji
 

Dzięki Państwa wsparciu obdarowane przez nas rodziny otrzymały 32 kartony prezentów. Spełniliśmy wszystkie zgłoszone przez rodziny potrzeby, nie tylko te kluczowe.

Zebraliśmy również 8 000 zł, z których udało się nam zakupić: lodówkę oraz sofę dla Pani Katarzyny, brakującą odzież, obuwie oraz artykuły spożywcze zarówno dla pana Mariusza jak i dla Pani Katarzyny, kartę podarunkową na zakup mundurka zuchowego dla Emilki oraz karty upominkowe do sieci spożywczej, które zapewnią rodzinom niezbędne artykuły pierwszej potrzeby przez dłuższy czas.

Wszystkie paczki dostarczyliśmy do magazynów Szlachetnej Paczki w sobotę 16 grudnia br. W najbliższych dniach otrzyma je Pani Katarzyna z wnuczkami oraz Pan Mariusz. 

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wypełnili paczki wartościowymi prezentami, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowywanych. Wasza hojność i troska o drugiego człowieka są nieocenione.

Dzięki Wam Szlachetna Paczka 2023 stała się nie tylko zbiórką świątecznych upominków, ale przede wszystkim aktem troski i solidarności.

Wierzymy, że każda paczka, która dotrze do potrzebujących rodzin, przyniesie ze sobą odrobinę ciepła i nadziei.

Wspólnie stworzyliśmy coś pięknego, co przekracza granice zwykłego wsparcia i wpisuje się w ideę budowania lepszego świata dla wszystkich.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Koordynatorki Szlachetnej Paczki na PG

3 wyświetleń