Dobrze się składa! Spotkanie puzzlomaniaków w Bibliotece PG. Edycja 4
Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Politechniki Gdańskiej na czwartą edycję spotkania puzzlomaniaków w Bibliotece PG, które odbędzie się w piątek, 5 grudnia w godzinach 15.30–19:00 w Czytelni Gmachu Głównego.
To doskonała okazja, aby zrelaksować się i poznać innych miłośników puzzli. Chcemy, aby przestrzeń Biblioteki była nie tylko miejscem do nauki, ale także miejscem integracji i kreatywnego odpoczynku.