Jak studiuje się na Politechnice Gdańskiej? O tym przekonało się niemal 200 uczniów i uczennic z najlepszych szkół średnich Pomorza, którzy wzięli udział w trzeciej edycji
Politechniki Talentów – szkoły letniej PG. To były dwa dni pełne nauki i dobrej zabawy.
Politechnika Talentów rozpoczęła się w czwartkowy poranek 18 września. Uczniowie zgromadzili się na Dziedzińcu Fahrenheita, by wziąć udział w warsztatach coachingowo-integracyjnych prowadzonych przez Mileny Chomik i Karoliny Laskowskiej z gdańskiego Centrum Rozwoju Talentów.
Następnie oficjalnego otwarcia Politechniki Talentów w Auli PG dokonał rektor uczelni prof. Krzysztof Wilde.