Zajęcia dla dzieci i młodzieży | Politechnika Gdańska

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

5-latek studentem znanej i cenionej uczelni technicznej?
Udowadniamy, że studentem Politechniki Gdańskiej może być nawet przedszkolak! Jak wiadomo nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza. Pokazujemy, iż zdobywanie wiedzy nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie ze szkołą i podręcznikami, a nauka nie musi być nudna. Twoje dziecko interesuje się naukami ścisłymi i chciałbyś, żeby poszło tą drogą? A może wprost przeciwnie, Twoja pociecha nie przepada za matematyką i fizyką, a Ty szukasz sposobu, by w ciekawy sposób zainteresować ją nauką? Tak czy inaczej, dobrze trafiłeś!

Z pełną ofertą zajęć zapoznasz się na stronie Przedmioty dla dzieci i młodzieży.

Przedmioty, na które prowadzimy rekrutację w poszczególnych semestrach akademickich publikujemy na stronie Zapisy na zajęcia.