"WZiEnocka z zarządzaniem i ekonomią" | Politechnika Gdańska

"WZiEnocka z zarządzaniem i ekonomią"

16 May 2021 18:00 - 23:59

Kategoria: Kultura

Typ: Wykład

"WZiEnocka z zarządzaniem i ekonomią" to wydarzenie inspirowane Nocą Muzeów. Wyznaczonego dnia o określonych godzinach udostępnione zostaną filmy wykładowców z WZiE, przeprowadzony zostanie również konkurs.

WZiEnocka z zarządzaniem i ekonomią:
• Facebook i Google w "strefie zabójstw" – prof. Jan Kreft
• Symulacja Marketplace - rozwiń swoje umiejętności biznesowe - dr hab. inż. Agata Pierścieniak
• Miasta przyszłości - jakie będą? Smart future cities - dr hab. inż. Aleksander Orłowski
• Why study finance? - dr Katarzyna Kubiszewska
• Case study: evaluating the cost of personel activities in cybersecurity management - dr hab. inż. Rafał Leszczyna
• Mikroeconomics – wykład w wersji demo - dr hab. inż. Krzysztof Zięba
• Tajniki samochodu elektrycznego - dr inż. Jakub Jan Chabik
• Social perception of technological innovations at sport facilities: justification for financing „white elephants” from public sources? The case of Euro 2012 stadiums in Poland - dr hab. inż. Krystian Zawadzki
• Przygoda z marketingiem - dr Edyta Gołąb-Andrzejak
Powyższe zagadnienia to tematyka filmów, które będą czekać na uczestników już 16 maja podczas WZiEnocki, czyli wydarzenia inspirowanego Nocą Muzeów.
Wyznaczonego dnia o określonych godzinach udostępnione zostaną filmy wykładowców z WZiE, przeprowadzony zostanie również konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne gadżety wydziałowe.
Wydarzenie jest bezpłatne. Skierowane do wszystkich zainteresowanych: studentów, maturzystów, licealistów, pasjonatów tematyki. Po zarejestrowaniu się, uczestnik otrzyma bilet z hasłem wstępu oraz link do strony, która będzie dostępna jedynie 16 maja w godzinach 18.00 – 24.00.

Pobranie biletu z hasłem do wejścia: https://app.evenea.pl/event/871622-1/