Studenci PG zbierali na cele charytatywne | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2020-01-17

Studenci PG zbierali na cele charytatywne

28final-wosp
Emocje po 28 Finale WOŚP powoli opadają, a my chcieliśmy pochwalić się ile studenci Politechniki Gdańskiej robią, aby wspierać cele charytatywne!

Podczas 28 Finału WOŚP współpracowaliśmy wraz ze sztabem nr 499, który łącznie zebrał ponad 99 855,96 zł, w czym nasi studenci ponad 8731,62 zł!

To jednak nie jedyne działania charytatywne, w których brali udział studenci. Wydziałowe Rady Studentów również zasuwały niczym mikołajowe elfy w grudniu!

• WRS ETI podczas losowania świątecznego zebrał 5286,38 zł na wsparcie Hospicjum im. Księdza E. Dutkiewicza
  • WRS WILiŚ podczas zbiórki świątecznej na pomoc dla Judyty uzbierał około 2500
  • Zbiórka Słodyczy WRS Chemiczny na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla dzieci zaowocowała 60 paczkami słodkości
  • Zbiórka Świąteczna WRS Mechaniczny PG 2150 zł dla Gdańskich Domów Dzieci
  • WRS ZIE podczas Wigilii Wydziałowej uzbierał 1730 zł na dom dziecka im. Janusza Korczaka w Gdańsku
  • WRS FTIMS i WRS ETI dla Szlachetnej Paczki uzbierali rzeczy o wartości ponad 6000 zł, które przekazali rodzinie z Kartuz!

Pamiętajmy, warto pomagać!