Projekt: Tandem językowy | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2020-11-26

Projekt: Tandem językowy

tandem-jezykowy
Jeśli jesteś osobą otwartą, twórczą, pełną energii, a przede wszystkim chcesz doskonalić dany język obcy zapraszamy do udziału w naszym projekcie TANDEM JĘZYKOWY.

Na czym on polega?

Jest to bezpłatny projekt, organizowany przez Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej, skierowany do wszystkich studentów zainteresowanych kulturą zagraniczną, nawiązaniem kontaktów międzynarodowych, a przede wszystkim nauką języków obcych. Polega on na na skontaktowaniu studentów naszej uczelni - polskojęzycznych ze studentami zagranicznymi  oraz umożliwieniu im spotkań, podczas których ucząc się wzajemnie języka obcego, poznają historię i nabywają wiedzę o danym państwie.

Jeśli chcesz dołączyć do projektu TANDEM JĘZYKOWY wypełnij nasz formularz. Po weryfikacji Twojego zgłoszenia organizatorzy skontaktują się z Tobą, aby zaprosić Cię na spotkanie informacyjne

Wypełnij formularz.