Studencka akcja oddawania osocza | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2020-12-04

Studencka akcja oddawania osocza

ozdrowieńcy-sspg
Studenci, mobilizacja! Chorzy na koronawirusa potrzebują osocza ozdrowieńców, dlatego też postanowiliśmy zmobilizować się i organizujemy wspólne wyjście spod Gmachu Głównego!

Kiedy?

• Czwartek, 10.12, godzina 7:00

Jeśli jesteś ozdrowieńcem, czyli:

lub

• osobą, która nie miała wcześniej stwierdzonego zakażenia ale obecnie w jej krwi wykrywa się przeciwciała przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 w klasie IgG (metodą ilościową), bez konieczności wykonywania badań wymazu z nosogardzieli metodą PCR

chodź z nami!

Więcej szczegółowych informacji dot. ozdrowieńców i zasad oddawania osocza znajdziesz tutaj: