Wolontariat podczas Festiwalu Narracje #13 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-09

Wolontariat podczas Festiwalu Narracje #13

narracje_13
13. edycja festiwalu NARRACJE odbędzie się 18-19 listopada 2022 na gdańskiej Przeróbce.

Kuratorki Emilia Orzechowska i Bogna Świątkowska, razem z Instytutem Kultury Miejskiej i Gdańską Galerią Miejską, zapraszają do odkrywania dzielnicy poprzez serię artystycznych działań i interwencji w przestrzeni publicznej. Festiwal odbywa się jesienią, kiedy większość działań kulturalnych wkracza do galerii i instytucji.

Pasjonuje Cię sztuka i chciałbyś/chciałabyś doświadczyć festiwalu "od kuchni"?
Pragniesz zdobyć umiejętności związane z organizacją eventów i wiesz, że prawdziwą wiedzę zdobywa się "w terenie"?
A może chcesz wyrobić swoje praktyki studenckie, angażując się w świetną aktywność?
Jeśli na któreś z pytań Twoja odpowiedź brzmi "tak”, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w NARRACJE #13 w roli wolontariusza!

Opis zadania dla wolontariusza:

• pomoc przy instalacjach artystycznych,
  • udzielanie informacji związanych z danym dziełem,
  • dbanie o porządek na swoim punkcie.

Dlaczego warto?

• zyskasz nowe umiejętności,
  • uzupełnisz swoje CV,
  • poznasz ciekawych ludzi,
  • wyrobisz praktyki studenckie.

Dodatkowe informacje/wymagania

Praca przy festiwalu w dniach 18-19 listopada br. w godzinach 16:30 - 00:30
Wymagania wiekowe: od 18 lat
Gdańsk - Przeróbka, ul. Lenartowicza

Zgłosić można się po zalogowaniu przez stronę RCW w Gdańsku. Link do oferty znajduje się TUTAJ.