Dorzuć się! PG gra dla Orkiestry już od piątku | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-01-26

Dorzuć się! PG gra dla Orkiestry już od piątku

wosp-pomagamy
W niedzielę 29 stycznia już po raz 31. odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku poświęcony jest walce z sepsą. Z Orkiestrą zagra także Politechnika Gdańska: w piątek, 27 stycznia, podczas specjalnej akcji na placu przed Gmachem Głównym uczelni a w dniu Finału, stanowisko WOŚP PG usytuowane będzie w Sopocie przy należącym do uczelni hotelu Eureka.

27 stycznia w godzinach od 10:00 do 13:00 na placu przed Gmachem Głównym wspólnie z Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej będzie prowadzona zbiórka. Zachęcamy do wpłat zarówno do tradycyjnych puszek WOŚP, jak i do eSkarbonki Politechniki Gdańskiej. Na darczyńców czekać będzie gorąca, zimowa herbata i przekąski. Całość uprzyjemni oprawa muzyczna.

W dzień 31. Finału WOŚP, czyli 29 stycznia, przedstawiciele SSPG będą kwestować w Sopocie w godzinach od 11:00 do 15:00 przy hotelu Eureka (ul. Emilii Plater 7/9/11). Dla darczyńców, poza serduszkami WOŚP, będą dostępne także gorące napoje i rozgrzewająca zupa.

Więcej informacji o 31. finale WOŚP.