Festyn Dzielnicowy na Zaspie | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-17

Festyn Dzielnicowy na Zaspie

pkole 86
W Przedszkolu nr 86 na gdańskiej Zaspie rokrocznie odbywa się Festyn Dzielnicowy, w którym udział biorą wychowankowie z rodzinami, okoliczni mieszkańcy, absolwenci placówki.

Festyn ma formułę bardzo swobodną, ma na celu integrację środowiska lokalnego oraz przedszkolnego. Wydarzenie ma pokazać, że przedszkole to nie tylko placówka edukacyjna, ale również doskonałe miejsce do integracji środowiska.

Opis zadania dla wolontariusza:

Poszukiwani są wolontariusze, którzy będą wspierali pracowników przedszkola w organizacji:

• punktów gastronomicznych – rozstawienie i wydawanie pod okiem wspaniałych pań woźnych,
  • stanowisk malowania twarzy dla dzieci,
  • oraz ogólnej organizacji całego Festynu – rozwieszenie balonów, plakatów, czynny udział w Festynie itp.
W ramach pomocy wolontariusz otrzyma:
  • najlepszą atmosferę,
  • wspaniałą zabawę,
  • posiłek.
Dodatkowe informacje/wymagania:

Wymagania wiekowe: od 16 lat
Data: 31.05.2023
Miejsce: Przedszkole 86, 80-462 Gdańsk Dywizjonu 303 27 (Zaspa-Młyniec)

Zgłosić można się po zalogowaniu przez stronę RCW w Gdańsku. Link do oferty znajduje się TUTAJ.