VI Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-09-18

VI Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA

PP Santander
Na własnych nogach - biegiem lub spacerem albo na rowerze, rolkach czy hulajnodze. Już 23 września wolontariusze Fundacji Santander zapraszają do udziału w biegu charytatywnym Północny Pomaga.
Aktywność w szczytnym celu

Już szósty raz, wolontariusze Makroregionu Północnego organizują bieg dla gdańskiej Fundacji Hospicyjnej. W pięciu poprzednich edycjach uczestniczyło 6875 osób i zebrano razem 312 tys. zł. W tym roku do udziału Fundacja zaprasza w dwóch formułach: stacjonarnie i wirtualnie. Stacjonarnie w Gdańsku, przemierzając trasę 7,4 km, z Work Cafe Santander na Plac Zebrań Ludowych. Wirtualnie w każdej części świata, w której się znajdujesz. Zapisy na VI Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA Fundacja przyjmuje od 1 września.

Podaruj wytchnienie

Pobiegnij i wesprzyj razem z Fundacją zbiórkę pieniędzy na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej, które powstaje w Gdańsku z inicjatywy Fundacji Hospicyjnej. COW zapewni krótkoterminową opiekę przewlekle chorym (dorośli i dzieci) i odciąży osoby sprawujące opiekę nad bliskimi w domach. Pierwszych podopiecznych przyjmie już we wrześniu 2023 roku. Więcej informacji - http://centrumopiekiwytchnieniowej.pl/

VI Bieg Charytatywny Północny Pomaga odbędzie się 23 września 2023 roku w dwóch formułach: stacjonarnej i wirtualnej

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w VI Biegu Charytatywnym Północny Pomaga?
 • Zarejestruj się  za pomocą formularza zapisów na stronie: https://elektronicznezapisy.pl
 • Wybierz formułę w jakiej weźmiesz udział:
  • bieg stacjonarny
   • bieg w godzinach 11:00 – 12:00
   • marszobieg w godzinach 11:00 - 13:00
  • bieg wirtualny w dowolnym miejscu na świecie  w godz. 6.00-22.00 czasu środkowoeuropejskiego
 • wnieś opłatę startową, która w całości zostanie przekazana na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej.
 • Sam decydujesz o jej wysokości, a minimalna wpłata to 30 złotych.
 • Zapoznaj się z Regulaminem

Jeśli nie możesz wziąć udziału w Biegu, a chcesz wesprzeć Centrum Opieki Wytchnieniowej to dokonaj dowolnej wpłaty na konto Fundacji Santander Bank Polska nr: 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 z tytułem: Darowizna Północny Pomaga

Wszystkie wpłaty na VI Bieg Charytatywny Północny Pomaga (opłaty startowe, cegiełki, darowizny) zostaną przekazane na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej.

Pierwsze 10 osób, które wpłacą 1000 zł lub więcej, otrzymają statuetkę Bursztynowe Serduszko.

Zbiórka pieniędzy prowadzi Fundacja Santander do 30 września 2023.

74 wyświetleń