Pomorskie Pola Nadziei 2024 - Złóż swojego żonkila - podsumowanie | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-16

Pomorskie Pola Nadziei 2024 - Złóż swojego żonkila - podsumowanie

akcja żonkile

W dniach 10-12 kwietnia 2024 roku pracownicy oraz studenci Politechniki Gdańskiej zaangażowali się w niezwykłą inicjatywę tworzenia papierowych żonkili w ramach akcji
Pola Nadziei na Pomorzu 2024.

W trakcie trzydniowego wydarzenia, uczestnicy nie tylko okazali swoją kreatywność, lecz także wyrazili wsparcie dla potrzebujących. Wszystkie złożone żonkile zostały przekazane do Pomorskiego Hospicjum dla dzieci na finał akcji Pola Nadziei na Pomorzu 2024.

Podczas finału, 14 kwietnia, w zamian za datki wrzucane do puszki wolontariusze rozdawali papierowe żonkile stworzone również przez naszych pracowników oraz studentów.

Przypominamy, że do 19 kwietnia br. trwa zbiórka pieniędzy na Uczelni, do której można wrzucić swój datek do jednej z siedmiu puszek rozmieszczonych na kampusie:

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.