Zostań lokalnym bohaterem na Aniołkach | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-09

Zostań lokalnym bohaterem na Aniołkach

dom sasiedzki aniołkowo

Dom Sąsiedzki to miejsce pełne życia, pasji i inspiracji. Misją jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może znaleźć coś dla siebie i przyczynić się do budowania silnej, zintegrowanej społeczności.

Opis zadania dla wolontariusza

Poszukuwani są stali wolontariusze, którzy pomogą w prowadzeniu, bądź organizowaniu działań na rzecz lokalnych mieszkańców. Zajęcia obejmują zarówno spotkania w przytulnych wnętrzach, jak i aktywności na świeżym powietrzu. Tematyka spotkań jest bardzo różnorodna i obejmuje m.in. sport, rękodzieło, kulinaria, sztukę, a także festyny i koncerty. Do wyboru, do koloru, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

W ramach pomocy wolonatariusz otrzyma:
  • Nowe umiejętności: Rozwijaj się poprzez udział w różnorodnych projektach społecznych
  • Szkolenia: Uczestnicz w warsztatach, szkoleniach i wizytach studyjnych, które wzbogacą Twoje CV i życiowe doświadczenie.
  • Integracja: Bierz udział w cyklicznych spotkaniach integracyjnych, poznawaj nowych ludzi i baw się dobrze!
  • Referencje: Otrzymasz oficjalne referencje oraz podsumowanie godzin pracy, które mogą przydać się w przyszłości.
  • Minigranty: Masz szansę wziąć udział w konkursie na minigrant i realizować swoje pomysły.
  • Podziękowania: Otrzymasz imienny dyplom jako wyraz wdzięczności za Twoje zaangażowanie.
  • UWAGA: Wyjątkowo zaangażowani wolontariusze mogą zostać także laureatami nagród na oficjalnej gali Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
Dodatkowe informacje/wymagania
  • Dyspozycyjności w wybranych przez siebie dniach i godzinach
  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń będzie mile widziane, ale NIE jest wymagane
  • Otwartości na nowe doświadczenia i ludzi
  • Komunikatywności

Oferta długoterminowa
Wiek: od 18 lat

Dom Sąsiedzki Aniołki, ul. Kopernika 8/4, Gdańsk Aniołki (Aniołki)

Link do oferty znajduje się TUTAJ.