Akredytacja ECTN dla kierunku Chemia | Politechnika Gdańska

Akredytacja ECTN dla kierunku Chemia

Kierunek Chemia przeszedł pozytywnie akredytację ECTN (European Chemistry Thematic Network) i w dniu 20 stycznia 2020 r. otrzymał 3 międzynarodowe certyfikaty Eurolabel Certificate Gdansk EB (pdf, 168.29kB), Eurolabel Certificate Gdansk ED (pdf, 154.92kB) i Eurolabel Certificate Gdansk EM (pdf, 154.28kB).

Absolwenci, którzy rozpoczynają studia między wrześniem 2019 r. a wrześniem 2024 r. są uprawnieni do otrzymania anglojęzycznych suplementów do dyplomów zatwierdzonych przez Uczelnię i Europejskie Stowarzyszenie Tematyczne Sieci Chemicznej, z których wynika, że ich stopień naukowy i wykształcenie jest tożsame z uzyskiwanym na innych uczelniach posiadających akredytację ECTN.

Akredytacja była możliwa dzięki dofinansowaniu MNiSW w ramach projektu pozakonkursowego pt. Akredytacje zagraniczne” z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje na temat stowarzyszenia i i akredytacji ECTN można znaleźć na stronie internetowej: http://ectn.eu/.