Aktualności | Politechnika Gdańska

Treść strony

Welcome Meeting dla nowych studentów zagranicznych

kolorowe karteczki niebieskie tło napis
Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza wszystkich nowo przyjętych studentów zagranicznych do udziału w Welcome Meeting, które odbędzie się we wtorek, 30 września, w Auditorium Novum (budynek nr 17).

Welcome Meeting to spotkanie informacyjne dla nowo przyjętych studentów zagranicznych organizowane na początku każdego nowego semestru przez Centrum Współpracy Międzynarodowej we współpracy z organizacjami studenckimi. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno studentów przyjętych na pełen cykl studiów, jak i studentów z wymiany w ramach Programu Erasmus+. 

ENHANCE SUMMIT

Szczyt ENHANCE będzie okazją do refleksji nad pierwszymi dwoma latami realizacji projektu ENHANCE+ oraz do rozpoczęcia dyskusji nad kształtowaniem wniosku o dodatkowe dwa lata finansowania pomostowego. Oprócz wspólnych refleksji, w każdej z grup interesariuszy zostaną poruszone określone tematy. Spotkanie zgromadzi przedstawicieli, w tym członków Komitetu Sterującego, kluczowych koordynatorów, liderów pakietów roboczych, oficerów ds. edukacji, studentów, nauczycieli akademickich, a także doktorantów i badaczy na wczesnym etapie kariery.

warsaw_enhance
Subskrybuj