Koło Naukowe Cyberbezpieczeństwa i Sieci Komputerowych - "PING" | Politechnika Gdańska

Koło Naukowe Cyberbezpieczeństwa i Sieci Komputerowych - "PING"

Nasze koło naukowe działa na wydziale ETI od kilkunastu lat skupiając pasjonatów sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa.

Naszym kluczowym projektem jest organizowany od kilku lat konkurs Capture the Flag (CTF), w którym zespoły z całego świata mierzą się z przygotowanymi przez nas zadaniami z różnorodnych dziedzin – kryptografii, inżynierii odwrotnej, sieci, aplikacji webowych.

Wierzymy, że aktywność w ramach społeczności to najlepszy sposób na udoskonalenie własnych umiejętności. Po dołączeniu otrzymasz od nas przygotowane materiały oraz dostęp do nagrań ze wszystkich spotkań, które odbyły się do tej pory. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z cyberbezpieczeństwem czy też znasz się na rzeczy, z pewnością wspólnie możemy poszerzać swoje horyzonty działając w KN PING.

Przewodniczący - Mateusz Chmielewski
    Opiekun naukowy: mgr inż. Michał Hoeft