Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budowy "KOBRa" | Politechnika Gdańska

Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budowy "KOBRa"

Koło zajmuje się poszerzaniem wiedzy i umiejętności studentów z zakresu szeroko pojętego budownictwa. Naszym celem nadrzędnym jest umożliwienie członkom rozwijania kompetencji w obszarze nauk objętych programem studiów poprzez kontakt z przedstawicielami przemysłu. Jesteśmy organizacją czynnie biorącą udział w życiu akademickim uczelni poprzez tworzenie szeregu wydarzeń skierowanych do studentów, pracowników oraz przedstawicieli branży. Naszymi flagowymi wydarzeniami są m.in. Konferencja Studencka “Okno na Budownictwo”, Dni Budownictwa Drewnianego czy Warsztaty Budownictwa Drewnianego. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy oraz współpracę nie tylko z firmami, ale również innymi kołami naukowymi. Zapraszamy do dołączenia w nasze szeregi studentów, którzy już w czasie studiów chcą poznać branżę, w której się kształcą oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budownictwa drewnianego.

Prezes - Janusz Kiełbratowski
    Opiekun naukowy - dr inż. Marcin Szczepański