Koło Naukowe Technologii Polimerów "TECH-POL" | Politechnika Gdańska

Koło Naukowe Technologii Polimerów "TECH-POL"

Koło Naukowe „TECH-POL” to organizacja działająca przy Katedrze Technologii Polimerów, Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej. Celem działalności Koła jest wzbogacanie wiedzy studentów w zakresie chemii i technologii polimerów. Członkowie Koła biorą udział w badaniach naukowych, ale również w popularyzacji nauki o polimerach podczas warsztatów dla szkół. Koło „TECH-POL” można spotkać podczas wielu ogólnouczelnianych wydarzeń, takich jak Dzień Otwarty „Open PG”, Bałtycki Festiwal Nauki czy Dzień Ziemniaka.

Koło „TECH-POL” zdobyło 1 miejsce w Plebiscycie Złote Lwiątka w kategorii Koła Naukowe za rok 2023.

Jeżeli interesują cię tworzywa sztuczne, ich różnorodne zastosowania lub po prostu, masz ochotę zgłębić swoją wiedzę w dobrej atmosferze – dołącz do nas!

Prezes - Joanna Smorawska
    Opiekun naukowy - dr inż. Paulina Kosmela
    Opiekun wspomagający - dr inż. Ewa Głowińska,  dr inż. Krzysztof Formela, prof. uczelni

Wydział Chemiczny