Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management | Politechnika Gdańska

Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management

Cześć! Jesteśmy zespołem MKM Project Management, pełnym energii i pasji do zarządzania projektami oraz organizacji niezapomnianych wydarzeń na Politechnice Gdańskiej. Jeśli masz ochotę być częścią czegoś wyjątkowego i rozwijać się w tym co lubisz, to trafiłeś idealnie!

Pamiętacie konferencję TEDxPolitechnika Gdańska? To myśmy ją zorganizowali! Teraz chcemy podzielić się naszym doświadczeniem, dalej realizować niezapomniane eventy, rozwijać się w swoich pasjach. A jeśli masz pomysł na swój projekt i nie wiesz do kogo się udać, to też trafiłeś w dobre miejsce!

Szukamy osób pełnych entuzjazmu, gotowych na różnorodne wyzwania. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, zapewniamy Ci nie tylko możliwość rozwijania się, ale także fantastyczną atmosferę i szansę na współtworzenie czegoś wyjątkowego. Dołącz do nas!

Prezes - Katarzyna Wybult
    Opiekun naukowy - dr inż. Sławomir Ostrowski