Akademicki Klub Golfowy Politechniki Gdańskiej - AKG PG

Akademicki Klub Golfowy Politechniki Gdańskiej jest organizacją studencką promującą sport i kulturę golfową. Głównym celem powstania Klubu jest popularyzacja golfa oraz doskonalenie umiejętności sportowych. AKG PG zrzesza studentów, doktorantów oraz pasjonatów golfa, integrując społeczność akademicką i promując zdrowy styl życia. Klub realizuje swoje cele rozwijając grę na polach golfowych, strzelnicach golfowych, symulatorach czy boiskach CSA. Ponadto, nasza organizacja aktywnie współpracuje z innymi uczelniami, instytucjami państwowymi, klubami sportowymi i organizacjami społecznymi w celu propagowania idei golfa jako formy aktywności fizycznej i sportowej.

Zaciekawiłeś się golfem? Chciałbyś nauczyć się grać w golfa? Czy może grasz już profesjonalnie? Zaobserwuj nas i czekamy na wiadomość!

Prezes - Filip Kotkiewicz

Siedziba - Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej pok. 114, al. Zwycięstwa 12 80-219, Gdańsk-Wrzeszcz
    e-mail: klubgolfowypg@gmail.com

FB Instagram