BEST Gdańsk (Board of European Students of Technology) | Politechnika Gdańska

BEST Gdańsk (Board of European Students of Technology)

BEST Gdańsk to jedna z największych grup lokalnych BEST-u (Board of European Students of Technology) nasze szeregi zasilają studenci, którzy są przedstawicielami wszystkich 8 wydziałów Politechniki Gdańskiej. Organizując wydarzenia, stawiamy na profesjonalizm, aby jak najlepiej wypełnić naszą misję – rozwój studentów.

Od lat tworzymy projekty na Politechnice Gdańskiej, takie jak:

• Inżynierskie Targi Pracy - Największe targi pracy organizowane na Politechnice Gdańskiej. Dajemy możliwość naszym partnerom dotrzeć do jak najszerszego grona studentów i absolwentów PG, a studentom - szansę na spojrzenie na rynek pracy z jak najbliższej perspektywy.

• BEST Courses - Kurs naukowy to projekt idealnie odzwierciedlający naszą misję i wizję - empowered diversity, developing students. Studenci ze wszystkich stron Europy przybywają do Gdańska, aby posiąść konkretną wiedzę związaną z tematyką kursu oraz zaznać europejskiej wielokulturowości w pełnej krasie.

• FOKA - Forum Organizacji i Kół Akademickich - Coroczny festiwal organizacji i kół akademickich, organizowany w trakcie Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej. Obecni oraz przyszli studenci naszej uczelni stają przed bogatym wyborem KiO, w jakich mogą się udzielać poza swoją akademicką karierą.

• BCM - BEST Coding Marathon - wydarzenie programistyczne w formie Hackathonu, w trakcie którego uczestnicy w ciągu 24 godzin mają za zadanie zaprogramować rozwiązanie problemu z jednej z kategorii.

• I wiele innych!

Prezes - Sandra Tokarska