Studencka Agencja Radiowa Politechniki Gdańskiej

Radio SAR, to nie tylko internetowa rozgłośnia Politechniki Gdańskiej, lecz prawdziwy dom dla wszystkich kreatywnych, otwartych i pozytywnie zakręconych jednostek. Nasza misja to nie tylko dostarczanie dźwięków, ale także budowanie społeczności pełnej pasji i zaangażowania.
W naszym radiu, tworzymy przestrzeń, gdzie każdy może wyrazić się poprzez swoje pomysły, inicjatywy, czy ciekawość świata. Aktywnie uczestniczymy w życiu uczelni, przynosząc naszym słuchaczom nie tylko dobre brzmienie, ale także informacje, wydarzenia i klimat kampusowej atmosfery.
Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje - gotowi relacjonować, inspirować i angażować społeczność akademicką. Tutaj łączymy pasję z profesjonalizmem, tworząc przestrzeń, która staje się nieodłączną częścią życia na Politechnice Gdańskiej.

Redaktor naczelna - Zofia Drożdż
Siedziba - Dom Studencki nr 2 ul. Traugutta 115b Gdańsk